Освячення Василькова.


Освячення Василькова

Будь-яка добра справа починається з освячення та молитви. Васильківська райдержадміністрація спільно з Васильківською міськрайонною організацією Партії регіонів, усвідомлюючи високу відповідальність перед Богом за справи у соціально-економічному розвитку регіону, у реформуванні нашого суспільства, започаткованого Президентом України, перед початком весняно-польових робіт вирішили освятити всі добрі наміри з висоти пташиного польоту. Прийняте рішення було погоджене з благочинним УПЦ Васильківського району  отцем Андрієм Гоєнком.

Так 16 лютого 2011 року Васильківською РДА спільно з Київським повітроплавальним клубом «Пілот» було освячено Васильківський край та жителів Васильківщини з трьох повітряних куль. Освячення проводив отець Олег. Також в заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лупич К.Ю., начальник відділу внутрішньої політики Пищик Н.В., начальник відділу юридичного забезпечення Чухрай Н.М.,  організація «Молоді регіони Васильківщини» під керівництвом Дронова Д.С. та представники ЗМІ. Саме через духовну площину лежить шлях до відродження України, тож є надія і сподівання, що Господь буде милостивий до нашого краю і його жителів.

Варто зазначити, що це не перша співпраця районної влади з повітроплавальним клубом. Перший виліт відбувся за сприяння голови райдержадміністрації, голови міської організації Партії Регіонів Володимира Сабадаша влітку минулого року дітьми сиротами та позбавленими батьківських прав. Крім того до Дня Незалежності України за підтримки райдержадміністрації на Васильківщині було проведено фестиваль польотів на повітряних кулях. В поточному році також відбудуться подібні заходи.

Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова
Освячення Василькова

Джерело: Офійійний сайт Васильківської районної державної адміністрації http://vasilkiv.org.ua/news/284-osvyachennya-vasilkova.html

Контакты:

01135, г. Киев,

ул. В. Черновола 27, оф.227

(044) 227-73-76,  (066) 695-57-58

(067) 261-05-21,   (067)929-89-89